Як постраждалі від агресії рф можуть отримати компенсацію до 30 000 євро

    Кожен громадянин, який постраждав від російської агресії, може отримати компенсацію від 5 000 до 30 000 євро. Для цього потрібно встигнути подати заяву до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Відсьогодні сформувати заяву до ЄСПЛ можна онлайн через відповідну електронну систему.

    Про це повідомляє Урядовий портал.

Для отримання компенсації потрібно подати заяву до Європейського суду з прав людини протягом чотирьох місяців від моменту, коли ви постраждали від російської агресії, проте не пізніше 16 січня 2023 року.

    Як подати заяву?

    Заповніть форму на сайті. 

    Завантажте документ на комп‘ютер, роздрукуйте, покладіть у конверт та наклейте на нього адресу ЄСПЛ (вона сформується автоматично при заповненні заяви на сайті).

    Надішліть заяву в одному з відділень Укрпошти (для відправника послуга безоплатна).

    Також можна заповнити заяву за родича, якщо він не може подати її самостійно.

    Термін розгляду заяви може становити від одного року.

    Якщо виникають питання щодо допомоги та формування заяви, то українці можуть звернутися до громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у місті проживання.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.