Військові з’єднали дві територіальні громади на Чернігівщині

    Військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України виконують завдання, зокрема з відновлення мостів, які були зруйновані внаслідок бойових дій. Лише в Київській області їхніми зусиллями відновлено 13 мостів. Після завершення робіт на Київщині тактичні групи ДССТ вирушили в інші області для відновлення транспортної інфраструктури.

Так, військовослужбовці ДССТ із Сумщини наразі виконують завдання у Чернігівській області.     22 червня, після капітального відновлення було введено в експлуатацію міст через річку Трубіж. Цей міст, довжина якого лише 12 метрів, має велике значення для місцевих, адже після його руйнування практично вся Бобровицька об’єднана територіальна громада залишилася відрізаною від постачання.

За словами Козелецького селищного голови Валентина Бригинця, цей міст було зруйновано на початку повномасштабного вторгнення російських військ задля недопущення просування ворога в глиб України.

    — Руйнування цього мосту по суті вберегло мешканців Козелецької громади від окупації. До того ж загарбники не змогли вийти на стратегічну «артерію» — трасу Чернігів-Київ. Тобто цей міст через річку Трубіж у певному сенсі має стратегічне значення. А яке надважливе значення він має для місцевих мешканців, можете лише уявити, адже щоб проїхати на інший бік річки, доводилося долати відстань майже в 100 кілометрів, — говорить Валентин Бригинець.

 

Військові з’єднали дві територіальні громади на Чернігівщині


    До того ж мешканці Козелецької громади ані на хвилину не забували, що на тому березі залишилися відрізаними від постачання їхні сусіди. Тому було організовано підвіз продуктів, ліків та інших необхідних речей до зруйнованого мосту. А потім по тимчасових кладочках та на мотузках усі ці необхідні речі передавалися на інший берег у Бобровицьку громаду.

    — Так спільними зусиллями ми намагалися знайти вихід із ситуації, що склалася. Тому я безмежно вдячний військовим, які безпосередньо виконували роботи, і нашим місцевим волонтерам, які знайшли можливість у такий скрутний час забезпечити будівництво мосту необхідними матеріалами, — зазначив Козелецький селищний голова.

Роботами з відновлення мосту керував підполковник Олег Сомок. Це далеко не перший подібний об’єкт, який ввели в експлуатацію його підлеглі. Їх із вдячністю згадують мешканці Фастівського району Київщини, де вони збудували 5 мостових переходів.

 

Військові з’єднали дві територіальні громади на Чернігівщині

 

Військові з’єднали дві територіальні громади на Чернігівщині


    — Завдяки набутому досвіду особливих труднощів з відновленням цього мосту не було. До того ж ми вражені підтримкою місцевих. Обидві територіальні громади, які з’єднує цей міст, надавали посильну підтримку. Окрема подяка місцевим підприємцям, які надали необхідні будівельні матеріали. Тобто це той самий випадок, коли відчуваєш єдність усього нашого народу, завдяки чому нас не перемогти, — говорить підполковник Олег Сомок.

Привітати своїх підлеглих із черговим відновленим мостом приїхав голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту МО України генерал-майор Богдан Бондар.

 

 

 

Військові з’єднали дві територіальні громади на Чернігівщині

 


    — Наразі наші військові працюють над відновленням багатьох об’єктів інфраструктури. Багато вже зроблено, але також багато роботи попереду. А сьогодні, коли наближаються жнива, кожен міст стає буквально на вагу золота. Наразі наші підрозділи завершили роботу на Київщині, нині працюють на Чернігівщині, а далі — Сумщина, Харківщина, — зазначив генерал-майор Богдан Бондар.

    Голова Адміністрації ДССТ МОУ подякував особовому складу за сумлінну працю та вручив відомчі заохочувальні відзнаки.

Представники місцевого самоврядування також не залишилися осторонь і віддячили військовим подарунками, які стануться їм у пригоді в повсякденному житті.

 

Військові з’єднали дві територіальні громади на Чернігівщині


 

    Слід зазначити, що це не перший міст, який військовослужбовці ДССТ відновили на Чернігівщині. Днями було введено в експлуатацію автомобільний мостовий перехід через річку Супій в Ніжинському районі.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.