Знання такмеду стали у пригоді на фронті — тероборонець Юрій

    Війна змінює долі та життя людей, перевертаючи його «з ніг на голову». Коли зранку 24 лютого Чернігів здригнувся від ворожих ракетних ударів, а ближче до обіду на околицях міста вже тривали танкові бої, чернігівці одними з перших стали на захист країни. Начальник відділу автотехніків  експертно-економічного центру Юрій вирішив, що теж не може лишатися осторонь, і без вагань взяв до рук зброю.

    - З радіоновин дізнався про формування добровольчого батальйону територіальної оборони. За власним бажанням разом із товаришами пішов у міський військкомат. Тепер доля «розкидала» нас по країні, тож воюємо в різних підрозділах, — говорить військовий.

 

Знання такмеду стали у пригоді на фронті — тероборонець Юрій


    Нести службу довелося переважно на блокпостах. Спочатку в місті, згодом на території області.  Наразі Юрій  - старший стрілець. Разом із побратимами він охороняє прикордоння Чернігівщини. І хоч ворожі розташування нині зовсім поруч,  наші воїни впевнено тримають зброю та готові будь-якої хвилини дати гідну відсіч непроханим гостям.

    Раніше  армієць працював у силових структурах. Навчався на курсах із надання невідкладної медичної допомоги, які проводили американські викладачі. Ці навички знадобилися лише тепер, на війні.


Знання такмеду стали у пригоді на фронті — тероборонець Юрій

    На початку березня  російські війська обстріляли житлові будинки та цивільну інфраструктуру Чернігова.  Постраждали кілька шкіл обласного центру. Юрій був поряд з однією з них та на власні очі бачив прямі попадання двох авіаційних бомб. Школу розбомбили в нього на очах. Довелося одним із перших взяти участь в евакуації поранених.

    - Не сподівався, що набуті знання доведеться коли-небудь використовувати. Але дуже вдячний американським парамедикам за  навчання. Я почувався впевнено, мав змогу вчасно зорієнтуватися і надати першу допомогу двом місцевим мешканцям до прибуття карет «швидкої». Оцінивши ситуацію, ми вкололи знеболююче, потім якомога швидше передали поранених лікарям.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.