Військовим пенсіонерам дозволили обирати банк для отримання пенсій

    Верховна Рада України ухвалила закон, що дає можливість обирати банк для одержання військових пенсій.

Про це повідомляється на сайті ВР України.

    314 народних депутатів проголосували за прийняття у другому читанні законопроєкту про внесення змін до статті 52 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо вдосконалення порядку виплати пенсій.

    На сьогодні для військових пенсіонерів вибір банківської установи для відкриття рахунку для виплати пенсій обмежений тільки одним банком – ПАТ «Державний ощадний банк України».

    У пояснювальній записці до законопроєкту сказано, що внесення запропонованих даним законопроєктом змін дозволить усунути обмеження для осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб у виборі установи банку, через яку органи Пенсійного фонду України здійснюють виплати пенсії, давши змогу отримувачу пенсії самостійно обирати банківську установу з-поміж визначених державою уповноважених банків, через які можна здійснювати виплату пенсії.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.