Одні з найсучасніших протигазів у світі – вже в Україні

      Одні з найсучасніших протигазів у світі – вже в Україні та їдуть до захисників на передову.

    Йдеться про захисний пристрій від британського виробника Avon Protection Systems, модель С-50. Захищає під час біологічної та хімічної атаки, від радіації, токсичних випаровувань чи газів. Ідеальна для рятувальників та військових, бо у ній легко дихати, добре видно, а головне – безпечно.

2 тис. таких респіраторів та 4 тис. змінних фільтрів Силам територіальної оборони ЗСУ передав Ukrainian World Congress – Свiтовий Конґрес Українців – міжнародна некомерційна організація, що об’єднує нашого цвіту по всьому світу.


    Вартість вантажу – 885 000 $. Придбати і привезти захист вдалося завдяки пожертвам благодійників у рамках кампанії #UniteWithUkaine. Unite With Ukraine – це глобальна фандрейзингова ініціатива, покликана забезпечити українських воїнів захисним спорядженням і медичним обладнанням.

Дякуємо меценатам за підтримку ЗСУ! За те, що збираєте кошти, закуповуєте спорядження та стоїте у цій боротьбі з нами пліч-о-пліч!

    Віримо, що цей захист допоможе вберегти життя наших воїнів. Наближаємо перемогу разом!

 

Джерело: Територіальна оборона ЗС України


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.