У Черкасах назвали вулицю на честь загиблого військового розвідника

    Днями у Черкасах депутати міської ради ухвалили рішення назвати три вулиці на честь загиблих захисників України. Одну з вулиць названо на честь військового розвідника Олександра Шаповала.

    Олександр Шаповал був командиром взводу розвідки технічними засобами 74 окремого розвідувального батальйону.

    "У липні 2014 року Олександр прийняв командування взводом у складі 74 орб та вирушив у зону проведення АТО. Розвідник боронив Україну у найбільш "гарячих” точках: Пісках, Щасті, Мар’їнці, Донецькому аеропорту. Його взвод двічі встановлював український прапор на терміналі Донецького аеропорту. 5 серпня 2015 року під час виконання бойового завдання Олександр Шаповал загинув. Посмертно він нагороджений орденом Богдана Хмельницького, нагрудним знаком "За оборону Донецького аеропорту”, відзнакою "За заслуги перед містом Черкаси”, – поінформували у пресслужбі Черкаської міської ради.


У Черкасах назвали вулицю на честь загиблого військового розвідника


    Герої не вмирають!

    Вони живуть, доки ми про них пам’ятаємо!

Джерело: ГУР

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.