Якщо хочеш захистити Україну - зроби це, не потрібно перекладати відповідальність на інших

    "Якщо хочеш захистити Україну - зроби це, не потрібно перекладати відповідальність на інших" - Сергій, захисник Сіверського краю.
    «Коли я побачив, що почалася війна, поставив дружину перед фактом, що піду захищати Україну. Зібрався швидко, діти ще прокинутися навіть не встигли. На той час на пункті збору вже було дуже багато бажаючих, мені одразу навіть зброї не вистачило.
    Хорошою новиною для мене було те, що є колосальна кількість добровольців, тож окупантів ми не пропустимо. Поганою новиною стало розуміння - коли загарбники зазнають невдачі, вони спробують знищити місто. Тому я відправив сім'ю на Західну Україну, щоб спокійно воювати без постійних переживань у думках.
    До початку повномасштабного вторгнення росії я працював столяром. У цивільному житті обожнював навчатися чомусь новому, тому коли запропонували пройти навчання за військовим напрямком, я з радістю погодився.
    Зараз Сергій, після проведення навчання, очолив невеликий підрозділ територіальної оборони. Разом з побратимами він тренується та навчається військовій справі.  Війна ще не скінчилась тому потрібно бути готовим до завдань будь-якої складності. Тож бажаємо нашим Захисникам сил на наснаги!
 

Якщо хочеш захистити Україну - зроби це, не потрібно перекладати відповідальність на інших


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.