Мі-35МС: що відомо про «повітряний лімузин» агресора

    Як вже повідомляла АрміяInform, українські воїни знищили унікальний російський транспортно-бойовий вертоліт Мі-35М. На його базі створена доволі цікава модифікація Мі-35МС. Це так званий вертоліт зв’язку та управління, призначений для VIP-перевезень – російського вищого військового командування. Особливий статус вертольота підкреслюють численні антени в різних частинах фюзеляжу, а також підвішені на крилах елементи радіоелектронного обладнання.

    Так само, як і попередника, цей гвинтокрил випускають на підприємстві Роствертол, що у Ростові-на-Дону. Він оснащений двома двигунами «Клімов ВК-2500», потужністю по 2466 к.с кожен, які здатні розігнати цей «повітряний лімузин» до 335 км/год. Лопаті ротора виготовлені з композитних матеріалів із титановими компонентами. Кабіна пілотів та життєво важливі частини Мі-35МС мають посилене бронювання. Через невеликі габарити може взяти на борт до 6 пасажирів.

 
 
 

  Цей вертоліт обладнаний системою захисту від зенітних керованих ракет з інфрачервоними головками самонаведенням ОЕСП «Вітебськ». Як стверджують розробники, система автоматично виявляє пуск ракети та активує застосування пасивних перешкод (хибних теплових цілей), що має призводити до порушення роботи систем самонаведення ракет та їхнє відхилення в напрямку хибної цілі.

Мі-35МС зберігає тупикові крила, де зазвичай підвішуються блоки озброєння. Натомість на них можуть встановлюватися як допоміжні паливні баки для збільшення радіусу дії, так і капсули з різним електронним обладнанням. Носову гармату замінили обтічником радара.

      Гвинтокрил має покращену авіоніку та цифрове обладнання, включаючи систему нічного бачення, радіолокатори, систему навігації ГЛОНАСС/GPS, станцію супутникового зв’язку «Радуга-МБ», а також спеціальне завадозахищене обладнання. До речі, цей вертоліт доволі недешевий, станом на 2013 рік виробництво одного Мі-35МС коштувало близько 36 мільйонів доларів США.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.