Україна та Польща створять перше спільне оборонне підприємство

    Державний концерн «Укроборонпром» та польська оборонна компанія домовились створити перше спільне підприємство з виробництва важкого озброєння для України.

    Відповідний документ підписаний в рамках домовленостей урядів України та Польщі про поглиблення співпраці в оборонній сфері, повідомляє пресслужба  державного концерну. Укроборонпром та польська оборонна компанія вже підписали двосторонній документ про створення першого спільного підприємства. Йдеться про ремонт та капітальний ремонт, складання та виробництво важкого озброєння для України, спільні дослідження та спільні розробки нових високотехнологічних зразків військової техніки.

 
Фото ілюстративне.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.