У своєму місті, в рідному районі ми знаємо всі шпаринки - це найбільша перевага територіальної оборони над ворогом!

 
    "У своєму місті, в рідному районі ми знаємо всі шпаринки, всі найкращі позиції та глухі заковулки - це найбільша перевага територіальної оборони над ворогом!"
    У мирному житті Валерій працював на текстильному підприємстві. В Чернігові закінчив технікум, здобув подальшу професію в Національному університеті «Чернігівська Політехніка». Всю свою військову підготовку отримав у школі на уроках Захисту Вітчизни. Але до початку бойових дій юнаку навіть не доводилося стріляти зі зброї.
    "Коли почалася війна, без вагань зрозумів - час братися за зброю та захищати Україну. Спочатку я переживав, не стільки щодо обстрілів, як стосовно бойового зіткнення з противником. Зрозумів, що вистрілити в людину дуже важко. Та коли почалися бої, то ми з побратимами вирішили що не здамося перед російськими окупантами, будемо воювати до кінця.
    Ті люди, що добровольцями разом з кадровими військовими взяли зброю до рук, не побоялися обстрілів - дуже стійкі та міцні. Після пережитих авіабомбордувань, вони вже мало чого бояться у цьому житті. Важко передати нашу радість, коли завдяки зенітчикам, ворожі бомбардувальники виявилися важчими за повітря, та сипалися з неба.
    На серці була тривога за своїх близьких тацивільних, які лишились у місті. Тримаючи оборону від окупантів, ми в окопах найперше думали про людей в бомбосховищах та підвалах, які потерпали від рашистських обстрілів».
    Зусиллями всіх воїнів, волонтерів, медиків, комунальників, всіх українців - ми відстояли Сіверщину. Народ з такими мужніми та щирими людьми перемогти неможливо. Тож не сумніваємося - ворога буде знищено! Віримо у ЗСУ!
 

У своєму місті, в рідному районі ми знаємо всі шпаринки - це найбільша перевага територіальної оборони над ворогом!


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.