Для ветеранів і військових відкрили реєстрацію на безкоштовний курс «Психологія людей під час війни»

    Відчуваєте цілу палітру емоцій: злість, провину, сором, ненависть? Не розумієте своїх почуттів і не можете їх назвати? Помічаєте потребу в підтримці зовні чи шукаєте внутрішню опору, яка здатна втримати в неспокійні часи? 

    Знайти відповіді на ці та подібні запитання допоможуть Марк Лівін та Ілля Полудьонний на курсі «Психологія людей під час війни: як жити та працювати в нових реаліях» від найбільшої платформи онлайн-освіти в Україні Prometheus.

    Марк та Ілля — творці книги і подкасту «Простими словами», де йдеться про те, що переживають люди і бізнеси в період війни, а головне — як ефективно підтримати себе і свою команду у складні часи. На онлайн-курсі вони розкажуть, як діагностувати шокову травму і подолати комплекс вцілілого, як справлятися з великими обсягами переживань, як говорити з людьми про поточний стан справ тощо. Окремий блок автори курсу присвятили темі інформаційної війни, де вони поділяться знаннями про те, що треба знати про ворога для боротьби на інформаційному фронті.

    Упродовж 3 тижнів навчання слухачі відвідають 6 вебінарів, зможуть поставити запитання викладачам і отримати від них відповіді під час обговорень, отримають матеріал для самостійного опрацювання та чат-підтримку лекторів. 

    Зареєструватись на курс можна тут. Для ветеранів і військовослужбовців Збройних Сил України навчання безоплатне. 

    10% прибутків від продажів курсу буде перераховано на потреби ЗСУ. Залишок прибутків Prometheus буде направлено на розробку актуальних безкоштовних курсів.

Підготувала Оксана Уретій


Для ветеранів і військових відкрили реєстрацію на безкоштовний курс «Психологія людей під час війни»

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.