28 журналістів загинули в Україні внаслідок російського вторгнення

 

    28 журналістів загинули від рук російських окупантів від початку широкомасштабного вторгнення РФ. З них – сім журналістів під час виконання ними професійних обов’язків та 21 – як учасники бойових дій або внаслідок російських обстрілів, не під час виконання журналістських обов’язків.

    Такими є дані Інституту масової інформації.

    У травні стало відомо про втрату шістьох медійників, які загинули на фронті чи внаслідок обстрілу, не під час виконання ними журналістських обов’язків. Це Олександр Махов, Наталя Харакоз, Євген Старинець, Максим Мединський, Оксана Гайдар та Костянтин Кіц.

    Загалом із 24 лютого вбито сім журналістів під час виконання ними професійних обов’язків. З них – троє українських та чотири іноземних, дві жінки та п’ять чоловіків.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.