У Чернігові учасникам АТО вручили орден «Лицарський хрест добровольця»

Мама і донька загиблого бійця 1-ї танкової Микола Бруя отримують нову нагороду – «Лицарський хрест добровольця». Започатковано чернігівськими волонтерками. Її вручають місцевим бійцям, котрі пішли на фронт за власним бажанням. Не важливо до якого з формувань.

Ордени були виготовлені за кощти небайдужіх громадян. Всі бажаючі могли допомогти, перерахувавши кошти на волонтерську картку. Бійці не знають, хто отримає нагороду, адже імена трималися в секреті, - кажуть організаторки.
Медик «Айдару», а пізніше 128-ї бригади Тетяна Борисенко радіє заснуванню нової нагороди. З поміж своїх нагород, військова, котра провела на війні 2,5 роки вирізняє саме ту, котру вручили їй побратими.
На сцену піднімаються бійці різних батальйонів, або ж їхні рідні. Комусь орден посмертно, передають для музею.
Поміж нагородженням святковий концерт. Артистів-волонтерів, котрі їздять на фронт і навіть мама загиблого бійця.
Чому нагороджують лише добровольців, організаторка Світлана Корольова каже: «Відштовхувались від «Правого сектору», бо якщо у ЗСУ є й пільги, є й УБД, і якість нагороди, то з усіма добровольцями, хто не під ЗСУ, з ними складається сумна ситуація».
У міській раді теж обіцяють дбати про таких бійців і нарешті виділити землю військовикам.
Започатковану нагороду волонтери хочуть вручати і надалі.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.