"Ленд-ліз не призведе до появи в України якогось шаленого боргу після війни" - повірена США в Україні Крістіна Квін.

      "Ленд-ліз не призведе до появи в України якогось шаленого боргу після війни" - повірена США в Україні Крістіна Квін. Про це українським журналістам сказала тимчасова повірена США в Україні Крістіна Квін, пише "Європейська правда”. 

       "Ленд-ліз – це механізм, який дає президентові можливість постачати зброю швидко.

Всупереч його назві (слово lend означає "позичити", тобто передати тимчасово. – ЄП), ми не говоримо про те, що Україна має повернути все, що отримає за цим механізмом. Ідея ленд-лізу в іншому.

       Коли США продають або передають зброю іншій державі, уряд має проходити експортну процедуру, має отримувати погодження і відповідати певним обмеженням. І саме для того, щоби не стикатися з цими обмеженнями, пропонується передавати зброю за ленд-лізом.

Скажу відверто, це просто процедура прискорення постачання зброї. Тому, звичайно ж, ленд-ліз не призведе до появи в України якогось шаленого боргу після війни" - Квін.

 

Джерело. 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.