Лицарська артилерія перетворила ворожу САУ «Хоста» на металобрухт

       Українські артилеристи завдали влучного удару по позиціях ворога та знищили самохідну артилерійську установку (САУ) «Хоста». «Ось таке ударне соло вчора «зіграла» наша лицарська артилерія по виявленим ворожим позиціям. Рашисти були настільки вражені таким майстерним виконанням, що тікали швидше, ніж горіла їхня САУ «Хоста» та детонував боєкомплект», – кажуть в бригаді та додають відео.
      Нагадаємо, що САУ "Хоста" є глибокою модернізацією  2С1 «Гвоздика» з впровадженням низки напрацювань і складових від 2С31 «Вена», 2С23 «Нона-СВК», а також «Об'єкту 118» (ГМЗ).  «Хоста» призначена для придушення живої сили, артилерійських і мінометних батарей, ракетних установок, броньованих цілей, вогневих засобів та пунктів управління на відстані до 14 кілометрів. Один екземпляр унікальної "самоходки" було захоплено на Чернігівщині.
 
 
 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.