В столиці проходить виставка трофейної техніки, яку ворог залишив на Київщині

       На базі Національного військово-історичного музею України відкрили тимчасову виставку, на якій представлена російська трофейна техніка. Кореспондент АрміяInform поспілкувався з науковим співробітником музею, який розповів про представлені експонати.
 

       — Першим експонатом став штурмовий літак Су-25СМ, який бомбардував житлові райони Ірпеня. Його збили на другому колі. Знайшли його місцеві сили ТрО, — розповідає чоловік.

Як виявилося пізніше, штурмовик Су-25СМ належав 18-му полку штурмової авіації рф.

 

       — Привезли як трофей БМД-2 з центра Гостомеля. Бортового номера там не було, можливо, орки зафарбували його фарбою, — продовжує науковий працівник. На виставці представлений спеціальний броньований автомобіль «ТИГР-М», який окупати знищили на летовищі «Антонов».

       — Надалі хочемо привезти сюди ще й танк. Головне, щоб місце знайшлося, бо нині ми не працюємо як музей «на вхід», — ділиться думками співробітник музею. Виставка відкрилася 8 травня, але працівники музею планують її повністю переобладнати та розширити.

 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.