На Київщині встановлять модульне містечко для жителів, які втратили житло в результаті російської агресії

У Бородянці на Київщині буде встановлено модульне тимчасове містечко для жителів, які втратили житло в результаті російської окупації. Про це заявив голова Київської ОВА Олександр Павлюк.

Модульне містечко складатиметься з чотирьох комплексів, а їх встановлення заплановано на 16 травня. У кожен з них входять 22 модулі для проживання, а також кухня, душ, туалет та інші необхідні побутові приміщення. Наразі тривають роботи по збиранню модулів. Конструкції, з яких складається тимчасове містечко, в Бородянку надійшли як допомога від польського уряду.

– Наше ключове завдання – забезпечити людей тимчасовим житлом. Модульні міста – оптимальний варіант поки вирішується питання викупу або побудови нових будинків. Аналогічні проекти ми зможемо реалізувати й в інших населених пунктах, які постраждали від окупантів, – зазначив голова КОВА Олександр Павлюк.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.