«Війна — це не кіно. Тут не буває запасних дублів»: актриса розповіла про будні в ТрО

Катя — бійчиня, яка несе службу в Бучанському батальйоні територіальної оборони Збройних Сил України. У перший місяць війни Катя волонтерила — допомагала бійцям рити окопи в Гостомелі.

«Прагну захищати Україну, родину, свою дитину, захищати і тих дітей, які втратили батьків через цю жахливу війну», — говорить про свою мотивацію бійчиня.

Катя — мати 12-річного сина, тому розуміє ціну перемоги. Про свою службу захисниця говорить, що має відчуття, наче народилася військовою.

«Ще в підлітковому віці, коли закінчувала школу олімпійського резерву з легкої атлетики, говорила мамі, що хочу служити в армії», — зазначає захисниця.

Катя стверджує: військові — це особлива нація, де кожен прийде на допомогу й підкаже.

Дівчина в цивільному житті — акторка. Каже: «Війна — це не кіно. Тут не буває запасних дублів. Тут все реально».

Джерело: Територіальна оборона ЗСУ

«Війна — це не кіно. Тут не буває запасних дублів»: актриса розповіла про будні в ТрО

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.