Незважаючи на суворі випробування службою, Валентина залишається жінкою

 

Чоловіки та жінки у військовій формі подобалися дівчинці ще з раннього дитинства. Проживаючи у Бердичеві, місті військових, вона сформувала для себе образ захисника: мужнього, сильного, витривалого, впевненого та надійного.
Час летить швидко, і за два місяці у тієї самої бердичевської дівчинки, а нині — молодшого сержанта Валентини Іськової, виповниться вже десять років власної служби в ЗСУ. За цей час вона встигла подорослішати, стати фахівцем своєї справи, народити доньку Катерину, але найголовніше - впевнитися, що обрала правильний життєвий шлях.
Світловолоса, невелика на зріст, тендітна і жіночна Валентина на службі — вимогливий, принциповий і авторитетний командир відділення. Її сержантське слово є незаперечним для чоловіків, котрі і в плечах більші, і за віком часто набагато старші за свого командира. Крім того, тендітна не означає слабка.
Ще під час навчання у школі Валентина набула гарної фізичної підготовки, коли зовсім юною постійно брала участь у спортивних змаганнях з легкої атлетики. На сьогодні молодший сержант Іськова — чемпіонка з настільного тенісу та армрестлінгу серед жінок бригади, бронзова призерка змагань ОК «Північ» з гирьового спорту. Виборювала вона нагороди й у різних видах змагань на першість командування Сухопутних військ ЗС України, зокрема була п’ятою в чемпіонаті зі швидкісної та прикладної стрільби, з воєнізованого кросу на 3 км зі стрільбою та метанням гранати.
… Сьогодні молодший сержант Валентина Іськова служить у батальйоні охорони 26-ї окремої артилерійської бригади імені генерала-хорунжого Романа Дашкевича, давно стала своєю у військовому колективі і продовжує долати сходинки військової кар’єри.
Незважаючи на суворі випробування службою, Валентина залишається жінкою, яка сприймає оточуючий світ через почуття та серце, але одночасно розуміє, що її робота — захищати український народ, тому сьогодні зі зброєю в руках боронить Україну від російських окупантів.

 

Незважаючи на суворі випробування службою, Валентина залишається жінкою

 

Незважаючи на суворі випробування службою, Валентина залишається жінкою

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.