Компенсацію за пошкоджене житло в першу чергу надаватимуть військовим

Пріоритет у наданні компенсації пошкодженого чи зруйнованого житла надаватиметься  військовим та багатодітним сім’ям, а також людям з інвалідністю, про це повідомила голова партії «Слуга народу», заступник голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

«Насамперед надаватиметься компенсація військовим та багатодітним сім’ям, людям із інвалідністю. Кожен населений пункт матиме свою чергу», – сказала вона під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА).

Олена Шуляк уточнила, що невеликі пошкодження житла відновлюватимуться швидше, ніж буде ухвалено закон про таку компенсацію – законопроєкт №7198.

Вона додала, що до другого читання законопроєкту №7198 щодо компенсації за пошкодження чи знищення окремих категорій об’єктів нерухомості внаслідок бойових дій обговорюється можливість розширення такого відшкодування. Зокрема, поряд із компенсацією вартості максимальної площі 150 кв. м буде розглянуто також можливість запровадити компенсацію для максимуму в 250 кв. м для приватного сектору.

«Наразі зібралося більше статистики, і ми бачимо, що умова про компенсацію максимуму в 150 кв. м не покриває приватний сектор. Для приватного сектору потрібно ставити максимум у 250 кв. м. Деякі міністерства та прем’єр-міністр Денис Шмигаль висловлювали пропозицію відшкодовувати взагалі кожен квадратний метр. До другого читання обговорюватимемо. Нам потрібно було від чогось відштовхуватися: ми подивилися на статистику, взяли 150 кв. м. Наразі переглядатимемо цю норму», – сказала Олена Шуляк.

За її словами, уряд і парламент опрацьовують різні можливі механізми компенсації житла для тих, хто його втратив через бойові дії, зокрема варіант використання довгобудів.

«Ми працюємо над різними механізмами, один із них – викупити за найкращою ціною та добудувати довгобуд. При цьому закрити черги на житло перед військовими», – сказала вона.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.