Законотворці мають намір розширити перелік завдань територіальної оборони

Тероборонівці, які мають юридичну освіту, допомагатимуть фіксувати воєнні злочини, скоєні проти цивільного населення.

Відповідний законопроєкт, який передбачає внесення змін до статті 3 Закону «Про основи національного спротиву» і стосується «вдосконалення засад організації та ведення руху опору», вже зареєстровано в парламенті за № 7306.

Його мета — розширити завдання територіальної оборони й забезпечити ефективніше виконання завдань, покладених на національний спротив.

Так, закон дасть змогу:

 • використати потенціал тих членів добровольчих формувань територіальної оборони, які мають юридичну освіту;
 • таким людям надавати громадянам України правову допомогу для фіксації вчинених злочинів, заподіяної моральної, фізичної та майнової шкоди;
 • юридично грамотно оформлювати заяви про скоєння кримінальних правопорушень та інші звернення до компетентних органів.

У повідомленні, розміщеному на сторінці парламентського комітету в Фейсбуці, йдеться про те, що під час обговорення законопроєкту народні депутати наголошували: подібна робота вже здійснюється членами Добровольчого формування територіальної громади міста Києва «Мрія» на території Київської області у взаємодії з Військовою службою правопорядку Збройних Сил України та правоохоронними органами. А ще члени комітету переконані, що важливість документа полягає у забезпечені своєчасної та правильної фіксації масштабних злочинів рф для створення належної доказової бази, що надалі допоможе в одержанні компенсації за завдану шкоду.

  Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

  Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
  В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

  Комментариев:0

  Про сайт

  Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.