У Польщі стартували масштабні військові навчання за участі країн НАТО

З 1 по 27 травня на території Польщі пройдуть військові навчання Defender Europe 2022 та Swift Response 2022 за участю близько 18 000 військових з понад 20 країн. Повідомляє Радіо Свобода.

Як повідомляє Міноборони Польщі, Defender Europe 2022 – це багатонаціональні комбіновані навчання, організовані Збройними силами США для підвищення готовності, оперативної сумісності між союзниками США та НАТО.

Військово-повітряні сили Польщі на навчаннях будуть представлені літаками F-16, Су-22 та гелікоптерами Мі-24.

Крім польських військ, у цих навчаннях візьмуть участь сили зі США, Франції, Швеції, Німеччини, Данії та Великобританії.

У Міноборони Польщі нагадують, що Defender Europe 2022 та Swift Response 2022 є регулярними оборонними тренуваннями.

«Вони не спрямовані проти жодної країни і не пов’язані з поточною геополітичною ситуацією в регіоні. Національний та міжнародний процес планування для обох навчань розпочався на початку 2021 року», – наголошують у польському оборонному відомстві.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.