«Житомиробленерго» придбав для захисників уже другий БПАК «Лелека-100»

Акціонерне товариство «Житомиробленерго» придбало для окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100».

У підприємстві кажуть, що раніше обленерго профінансувало придбання аналогічного комплексу для окремої десантно-штурмової бригади.

БПАК «Лелека-100» – український багатофункціональний безпілотний літальний апарат, створений приватною компанією ТОВ «ВІК ДЕВІРО» (ТМ DeVIRo) для аеророзвідки та визначення точних географічних координат об’єктів у режимі реального часу. Комплекс прийнятий на озброєння Наказом Міністерства оборони України №114 від 11 травня 2021 року.

Варто зазначити, що земляків-захисників «Житомиробленерго» підтримує у різний спосіб, але ось такий великодній дарунок – це, мабуть, найбільш вартісна допомога війську та внесок житомирських енергетиків у загальну справу перемоги над рашистами.


«Житомиробленерго» придбав для захисників уже другий БПАК «Лелека-100»

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.