Олексій Резніков відзначив військовослужбовців, які звільняли Київщину від російської навали

Нагороди захисники України отримали від глави оборонного відомства у нанівець зруйнованому селищі Мощун, що на Київщині, яке противник неодмінно планував захопити.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Олексій Резніков.

«Сьогодні мав за честь відзначити наших Героїв, які також звільняли Київщину від московитської навали. Які продовжують боронити нашу землю, нашу Україну.

Із воїнами я зустрівся на Київщині у вщент зруйнованому Мощуні. Тут окупанти застосовували все можливе озброєння, зокрема ракети та авіацію.

Мощун був у переліку населених пунктів, які було конче необхідно взяти окупантам, аби вийти до Києва.

Завдяки нашим воїнам, завдяки мужнім мешканцям села, вони зазнали поразки. Вбивці і мародери не змогли втримати Мощун, не змогли просунутися далі. Отримавши важкі втрати окупанти були вимушені тікати до Білорусі.

Ви знаєте, я хотів би зробити дуже важливий акцент: найголовніші для нас – наші люди. І військові, і цивільні! Тому сьогодні ми змінимо деякі парадигми і замість застарілого «Місто-Герой», я б дуже хотів, аби всі говорили «Місто ГЕРОЇВ». Бо саме люди є найціннішим скарбом сучасної європейської України!

Слава нашим Людям, Слава Героям і Слава Україні!» – наголосив Олексій Резніков.

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.