Виробник дронів-камікадзе “Switchblade” подарував Україні сто безпілотників “Quantix Recon”

 

Виробник дронів-камікадзе "Switchblade” подарував Україні сто безпілотників "Quantix Recon”.


Як йдеться у повідомленні компанії, сто БпЛА "Quantix Recon” буде надано незалежно від інших систем компанії, які постачає Україні уряд США. Подаровані нашій державі дрони будуть відправлені протягом поточного тижня, а за ними будуть й інші постачання.

 


Глава та виконавчий директор "AeroVironment” пан Вахід Навабі представив БпЛА українському послу та військовому аташе минулого тижня та зазначив: "Ця пожертва надасть операторам інструмент, який може літати непоміченим силами супротивника і не зазнавати впливу радіочастотних глушників, щоб проводити точну та швидку розвідку віддалених, недоступних областей поля бою, що динамічно змінюється”. За його словами, здобута дронами "Quantix Recon” інформація дозволить планувати операції таким чином, щоб не наражати українських військових на небезпеку.

 


"Для "AeroVironment” – велика честь підтримувати народ України”, – підкреслив пан Навабі.

 

 

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.