Перші іноземні команди рятувальників прибули до України

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зустрів іноземних колег-рятувальників, які прибули до Бородянки. Повідомляє Урядовий Портал.

11 професійних рятувальників зі США, Австралії та Німеччини виявили бажання приїхати в Україну на волонтерських засадах і допомогти українським рятувальникам. Найближчим часом до команди доєднається ще 1 польський представник.

Зараз вони працюватимуть у населеному пункті Бородянка Київської області, наразі їх долучать до розбирання завалів та деблокування будівель.

«Усі сили акумульовані, щоби максимально швидко зробити раніше окуповані території придатними та безпечними для життя. Роботи в нас багато й ця допомога для нас дуже вагома», — сказав Денис Монастирський.

Міністр наголосив, що для МВС України це надзвичайно важлива підтримка. Він подякував іноземним рятувальникам за їхню мужність, сміливість та бажання допомогти Україні.


Перші іноземні команди рятувальників прибули до України
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.