Російські свині в лісах Чернігівщини

На початку березня 2022 року 6-а загальновійськова армія збройних сил російської федерації намагалася захопити Чернігів. Упродовж кількох тижнів окупанти обстрілювали мирні об’єкти та знищували цивільну інфраструктуру.  Після невдалих спроб наступу на місто, ворожі війська покинули позиції та відступили, отримавши по зубах від українських захисників.

У колишньому місці базування російських загарбників на Чернігівщині побували наші кореспонденти.

На кинутих позиціях відразу впадає в очі те, що де б не був російський солдат, там завжди купа сміття і залишки награбованих речей.

Як виявилося, так звана друга армія світу залишає недоїдки і сміття там де й живе.  За короткий час свого перебування російські свині перетворили чистий чернігівський ліс на велике сміттєзвалище, у якому змішалися залишки їжі, кинутий посуд, взуття та елементи військового однострою, що навіть для його господарів виявився непотребом.

Нам не відомо, яких поглядів на життя і віросповідань ті істоти, що мешкали в загиджених бліндажах. Але молились вони на свідоцтво про вінчання, яке вкрали в одному з будинків місцевих мешканців.


  Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

  Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
  В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

  Комментариев:0

  Про сайт

  Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.