"Брати по крові". Під звуки оркестру сумські військові здали кров для онкохворих дітей та поранених побратимів

#Брати_по_крові

Особовий склад Сумського обласного військового комісаріату, комісаріатів області та Сумської бригади територіальної оборони, прийнявши естафету від своїх побратимів з інших областей України, взяв участь у благодійній акції «Брати по крові». Під звуки військового оркестру вони здійснили здачу крові для онкохворих дітей та поранених побратимів.

До акції долучився особовий склад 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади, який постійно виконує бойові завдання за призначенням в зоні проведення ООС. Військовослужбовці, які на сьогодні знаходяться в пункті постійної дислокації, з розумінням та готовністю відгукнулися на пропозицію і стали активними учасниками акції.

Військовий оркестр з’єднання, який є одним з кращих в Збройних Силах України, не лише підтримав високий морально-психологічний дух донорів гарною музикою, але й сам долучився до благородної справи: його учасники також стали донорами.

Одним з перших,хто сьогодні ділився своєю кров’ю з іншими, стали військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату полковник Валерій ІСМАІЛОВ та його заступники, які власним прикладом довели готовність творити добрі справи.

«На шостому році російсько-української війни сотні наших поранених воїнів щоденно потребують значних обсягів донорської крові, оскільки від цього залежить їхнє здоров’я, а іноді і життя. І ці запаси створюються простими пересічними українцями, а відтак саме завдяки їм проводиться успішне лікування наших воїнів.

Сьогодні ми здаємо кров для потреб дітей, які проходять лікування у відділенні онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, оскільки вони цього дуже потребують для успішного лікування тяжких захворювань.

В такий спосіб ми хочемо допомогти цим діткам та підтримати їхніх мам, їхні родини, так само, як весь український народ підтримує українську армію». Саме так пояснив сьогоднішню мету акції полковник Валерій ІСМАІЛОВ.

В цей же день військовослужбовці здавали кров і в інших районах області, де функціонують відповідні центри. Ця акція триватиме до кінця тижня, оскільки кілька бажаючих прийняти в ній участь саме були залучені до несення служби в наряді чи для виконання службових завдань, але можливості здійснити благородну справу для них залишаються.

Найактивніші донори отримали сувеніри від керівництва Сумського обласного центру служби крові. Начальник СОЦ СК висловили надію на те, що такі масштабні добрі справи стануть постійною традицією.

Нагадаємо, що традиція здачі крові військовими спільно з цивільними громадянами не нова і є поширеною у світі. Її основною метою є своєчасне поповнення банку крові для різних медичних потреб, в першу чергу, для використання у разі надзвичайних ситуацій, що потребують великої кількості донорської крові а також для допомоги людям з онкологічними та іншими тяжкими захворюваннями.

Ще одна мета цього заходу – це прищеплення людяності і популяризація здорового способу життя.

Благодійна ініціатива «Брати по крові», яку започаткували Львівський обласний військовий комісаріат та підрозділи територіальної оборони військ оперативного командування «Захід», завдяки військовослужбовцям оперативного командування «Північ» набула всеукраїнського масштабу. Акцію підхопили військові, резервісти, волонтери і небайдужі громадяни з Чернігівщини і Житомирщини, Черкащини і Полтавщини. На фронті до неї долучились також воюючі підрозділи 72 та 58 бригад.

Акція «Брати по крові» вже два місяці крокує Україною. Втім, військовослужбовці та військовозобов'язані управління, військових частин та установ оперативного командування "Північ" вже протягом багатьох років беруть участьу донорстві, регулярно поповнюють банки крові, рятуючи життя людей, а деякі вже стали Почесними донорами України.

Нещодавно естафету доброчинності #Брати_по_крові прийняли військові комісаріати та підрозділи територіальної оборони Полтавщини. І не лише прийняли, але й успішно її провели і передали нам на Сумщину, військовим комісаріатам та підрозділам територіальної оборони Сумської області.

В свою чергу, командування Сумського обласного військового комісаріату висловлює подяку всім небайдужим, хто долучився до всеукраїнської Благодійної ініціативи «Брати по крові».

Особлива подяка медичному персоналу та керівництву Сумського обласного центру служби крові за високий професіоналізм, чуйне ставлення до донорів та добрі справи, які робить Центр для українців і зокрема, для сумчан.

Оскільки органи військового управління та військові частини Сумщини завершили проведення всеукраїнської благодійної акції в Оперативному командуванні «Північ», передаємо цю естафету нашим побратимам в Оперативному командуванні «Схід», а саме на Дніпропетровщину,- Дніпропетровському обласному військовому комісаріату.

Ми – ЄДИНІ і ми – ПЕРЕМОЖЕМО! Слава Україні!

"Брати по крові". Під звуки оркестру сумські військові здали кров для онкохворих дітей та поранених побратимів

"Брати по крові". Під звуки оркестру сумські військові здали кров для онкохворих дітей та поранених побратимів

"Брати по крові". Під звуки оркестру сумські військові здали кров для онкохворих дітей та поранених побратимів

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.