Чемпіонами ЗСУ з боксу стали одразу два військовослужбовця з підрозділів оперативного командування "Північ"

Чемпіонат Збройних Сил України з боксу завершився перемогою одразу кількох спортсменів з підрозділів оперативного командування "Північ". Чемпіоном Збройних сил України з боксу у ваговій категорії до 57 кг став військовослужбовець 26 бригади, старший солдат Олег НЕЙЛИК. У ваговій категорії до 63 кг Чемпіонський титут завоював лейтенант Владислав ГУДЗЬ, начальник фізичної підготовки і спорту зенітного ракетного полку.

Чемпіонами  ЗСУ з боксу стали  одразу два військовослужбовця з підрозділів оперативного командування "Північ"

"Дуже знакова для мене перемога, незважаючи на те, що тренування - не основний вид моєї діяльності, - прокоментував свою перемогу Владислав. - Доводилось тренуватися і під час нарядів, і о 10 вечора. Терпіти згонку ваги та спаринги. І все заради того, щоб знову відчути ту солодку мить, коли рефері піднімає твою руку після бою. Щоб чесно заслужити повагу достойних людей".
"Пишаюся,що займаюсь Боксом" - написав Владислав на своїй сторінці в Facebook. 

Чемпіонами  ЗСУ з боксу стали  одразу два військовослужбовця з підрозділів оперативного командування "Північ"

"Вітаємо Олега, а також його тренера, начальника з фізичної підготовки бригади Руслана Лук'янюка" - написали військовослужбовці 26 абр на сторінці бригади.

Чемпіонами  ЗСУ з боксу стали  одразу два військовослужбовця з підрозділів оперативного командування "Північ"

Від імені командувача оперативного командування "Північ" вітаємо Чемпіонів та переможців в інших категоріях з чесно здобутими нагородами!!!

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.