Курсанти 8 навчального центру м. Чернігів присягнули на вірність українському народу.

В суботу курсанти 8 навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту присягнули на вірність українському народу. Привітати їх прибули рідні і близькі, а також начальник навчального центру, очільники міста та заступник командувача оперативного командування "Північ".
"Присяга дається лише один раз", - підкреслювали всі, хто піднімався до мікрофона.
"Ніколи не зрадимо українському народу!" - один за одним рішуче обіцяли курсанти.

Матері і батьки, наречені і друзі, молодші брати та сестри новоприсягнувших військовослужбовців ловили кожне сказане слово, знімали на відео кожен порух своїх рідних бійців. "Адже це - вже історія, це те, чим пишатимуться згодом наші сини і доньки. Це вам не весілля, коли не сподобалось - переженитись можна. Присягу не переприсягнеш, вона - назавжди", - поділився своїм баченням важливості події один з тільки-но присягнувших військовослужбовців.

Урочистості продовжились оригінальним виступом військового оркестру. У майстерному виконанні військових музикантів пролунали Гімн України, Марш Нового українського війська, віночок українських пісень та інші композиції. Родзинкою свята став, звичайно, "Шалений експрес" - музична композиція, яку оркестранти виконували в русі, з елементами театральної постановки. 

"Під прапор військової частини - струнко! Кроком руш!!!" - лунає команда, і слідом за прапороносцями "коробки" курсантів крокують повз глядачів. Гордий погляд, високо піднесені обличчя, сильні руки надійно тримають автомат, а новенькі берці міцно припечатують до плаца кожен крок. Мами втирають зі щоки сльозу замилування: які ж красені у нас виросли! Хлопчаки дивляться з заздрістю: коли вже й ми виростемо, щобі нам дали автомат потримати? В очах дівчат - щирий захват і замилування: "Мій - найкращий! Мій - вже солдат! Не якийсь там "мамсик", а справжній Мужчина, Захисник!" Батьки згадують: "А от я колись..."
Бійці крокують плацом.
Нові Захисники стали до наших лав.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.