Подяки від Командувача за патріотичне виховання молоді вручили вчителям загальноосвітніх шкіл Чернігова

З нагоди Дня вчителя та напередодні Дня Захисника України вчителям чернігівських шкіл було вручено подяки від Командувача оперативного командування "Північ". Нагород були удостоєні вчителі предметів "Захист Вітчизни", "Українська мова та література", а також працівники освітніх закладів, що найбільше доклали зусиль до патріотичного виховання юного покоління. Нагороди отримали також колишні військовослужбовці, що нині працюють на освітній ниві.

"Ми бачимо результати вашого труда, коли ваші випускники стають нашими військовослужбовцями", - зазначив офіцер відділу морально-психологічного забезпечення полковник Григорій Токар. Адже до війська приходять вже сформовані молоді люди, які реалізують під час служби те, що було закладено в них батьками і  вчителями протягом двадцяти років. Дуже важливо, щоб дитині змалку закладався в серце патріотизм, любов до України і свого народу, прагнення захистити свою країну і своїх близьких, і саме вчитель може здійснити це найкраще.

Ольга Михайлівна Петренко, Ірина Михайлівна Руденко та інші вчителі в Чернігові роблять все можливе, щоб прищеплювати дітям змалку любов до рідного слова та свого народу. Продовжують патріотичне виховання молоді та навчають її практичним навичкам захисту Вітчизни вчителі Анатолій Іванович Могильний, Ігор Анатолійович Білецький, Валентин Іванович Калениченко, Володимир Петрович Черкашин: дехто з них є військовими у відставці, а інші, як "Вчитель року-2019" Ігор Білецький, продовжують службу в оперативному резерві 1-2 черги і є бійцями бригади територіальної оборони. 

Варто відзначити, що вчителі, яких відзначив Командувач, дуже відповідально ставляться до своєї роботи, проводять для дітей зустрічі з ветеранами та діючими військовослужбовцями, читають і аналізують сучасну українську військову літературу, створюють в своїх навчальних закладах музеї та експозиції на військову тематику, регулярно допомагають українським військовослужбовцям на фронті. Малюнки, власноруч зроблені сувеніри, відеозвернення, відеопривітання зі святами, підбадьорюючі листи - все це їх вихованці щомісяця передають на фронт, за що бійці їм безмежно вдячні. 
"Ви виховуєте справжніх патріотів України, здатних не лише палко любити Вітчизну, але й придатних захистити її в скрутний час", - зазначив полковник Токар, вручаючи педагогам заслужені нагороди.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.